Background Image

Tricolor 11

Home  /  Tricolor 11

Portari

Sebastian Raul Barbu

Sebastian Raul Barbu

Data şi locul naşterii: 27.01.2000, Timişoara Selecţionat de la: LPS Banatul Timişoara

Sebastian Raul Barbu

Adrian Maximilian Pădure

Adrian Maximilian Pădure

Data şi locul naşterii: 22.02.2000, Vulcan Selecţionat de la: LPS Banatul Timişoara

Adrian Maximilian Pădure

Daniel Florin Zaha

Daniel Florin Zaha

Data şi locul naşterii: 30.05.2000, Salonta Selecţionat de la: Olimpia Salonta

Daniel Florin Zaha

Fundasi

Darius Ţiereanu

Darius Ţiereanu

Data şi locul naşterii: 16.05.2000, Timişoara Selecţionat de la: ACS Poli Timişoara

Darius Ţiereanu

Denis Valentin Giosu

Denis Valentin Giosu

Data şi locul naşterii: 10.02.2000, Arad Selecţionat de la: UTA Bătrâna Doamnă

Denis Valentin Giosu

Raul Cristian Popa

Raul Cristian Popa

Data şi locul naşterii: 05.09.2000 Selecţionat de la: ACS Poli Timişoara

Raul Cristian Popa

Laurenţiu V. Constantini

Laurenţiu V. Constantini

Data şi locul naşterii: 11.04.2000, Râmnicu Vâlcea Selecţionat de la: CSM Rm. Vâlcea

Laurenţiu V. Constantini

Dragoş-Ionuţ Coroiu

Dragoş-Ionuţ Coroiu

Data şi locul naşterii: 29.07.2000, Timişoara Selecţionat de la: ACS Poli Timişoara

Dragoş-Ionuţ Coroiu

Ştefăniţă Antonio Manolache

Ştefăniţă Antonio Manolache

Data şi locul naşterii: 30.01.2000, Urziceni Selecţionat de la: Petrolul Ploieşti

Ştefăniţă Antonio Manolache

Adrian Stoianovici

Adrian Stoianovici

Data şi locul naşterii: 02.09.2000, Arad Selecţionat de la: UTA Bătrâna Doamnă

Adrian Stoianovici

Ionuţ Cătălin Cora

Ionuţ Cătălin Cora

Data şi locul naşterii: 18.08.2000, Petroşani Selecţionat de la: Jiul Petroşani

Ionuţ Cătălin Cora

Nicolae Cristian Manea

Nicolae Cristian Manea

Data şi locul naşterii: 19.01.2000, Ploieşti Selecţionat de la: Petrolul Ploieşti

Nicolae Cristian Manea

Mijlocasi

Andrei Feti

Andrei Feti

Data şi locul naşterii: 27.10.2000, Timişoara Selecţionat de la: LPS Banatul Timişoara

Andrei Feti

Alexandru Iulian Goţa

Alexandru Iulian Goţa

Data şi locul naşterii: 07.02.2000, Alba Iulia Selecţionat de la: Viitorul Sântimbru

Alexandru Iulian Goţa

Răzvan Cosmin Piţigoi

Răzvan Cosmin Piţigoi

Data şi locul naşterii: 21.06.2000, Timişoara Selecţionat de la: LPS Banatul Timişoara

Răzvan Cosmin Piţigoi

Rareş Florin Deta

Rareş Florin Deta

Data şi locul naşterii: 16.04.2000, Arad Selecţionat de la: UTA Bătrâna Doamnă

Rareş Florin Deta

Darius Haş

Darius Haş

Data şi locul naşterii: 17.04.2000, Oradea Selecţionat de la: FC Bihor Oradea

Darius Haş

Mihael Alexandru Onişa

Mihael Alexandru Onişa

Data şi locul naşterii: 15.03.2000, Timişoara Selecţionat de la: ACS Poli Timişoara

Mihael Alexandru Onişa

Denis Andrei Casian

Denis Andrei Casian

Data şi locul naşterii: 02.01.2000, Deva Selecţionat de la: ACS Poli Timişoara

Denis Andrei Casian

Vlad Costea

Vlad Costea

Data şi locul naşterii: 17.06.2000, Simeria Selecţionat de la: CFR Simeria

Vlad Costea

Mihail Bănceanu

Mihail Bănceanu

Data şi locul naşterii: 01.11.2000, Petroşani Selecţionat de la: Universitatea Petroşani

Mihail Bănceanu

Andrei Doda

Andrei Doda

Data şi locul naşterii: 10.03.2000, Sibiu Selecţionat de la: Interstar Sibiu

Andrei Doda

Atacanti

Darius Mihai Leucian

Darius Mihai Leucian

Data şi locul naşterii: 30.10.2000, Brad Selecţionat de la: Aurul Brad

Darius Mihai Leucian

Fabio Andrei Trip

Fabio Andrei Trip

Data şi locul naşterii: 05.07.2000, Timişoara Selecţionat de la: ACS Poli Timişoara

Fabio Andrei Trip

Florin Burghele

Florin Burghele

Data şi locul naşterii: 10.08.2000, Vaslui Selecţionat de la: Sporting Juniorul Vaslui

Florin Burghele

Alexandru Ştefan Rusu

Alexandru Ştefan Rusu

Data şi locul naşterii: 27.08.2000, Ploieşti Selecţionat de la: Petrolul Ploieşti

Alexandru Ştefan Rusu

Marius S. Şimăndan

Marius S. Şimăndan

Data şi locul naşterii: 12.01.2000, Arad Selecţionat de la: UTA Bătrâna Doamnă

Marius S. Şimăndan

Vlad Antonio Chera

Vlad Antonio Chera

Data şi locul naşterii: 06.06.2000, Reşiţa Selecţionat de la: ACS Poli Timişoara

Vlad Antonio Chera

Staff

Adrian Văsâi

Adrian Văsâi

Antrenor principal

Adrian Văsâi

Cristian Petcu

Cristian Petcu

Antrenor secund

Cristian Petcu

Wiliam Harasim

Wiliam Harasim

Antrenor cu portarii

Wiliam Harasim

Bogdan Merişanu

Bogdan Merişanu

Preparator fizic

Bogdan Merişanu

Adrian Gherovăţ

Adrian Gherovăţ

Kinetoterapeut

Adrian Gherovăţ